WordPress, Dünya’da bulunan bütün web sitelerinin neredeyse yarısında kullanılan içerik yönetim sistemdir. WordPress ile kendi internet sitenizi çok hızlı bir şekilde oluşturabilir, web sitelerini yönetmeyi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. WordPress; geniş özelleştirme seçenekleri, kolay kullanımı ve özellikle tamamen ücretsiz olması kullanıcılar için en iyi seçenek olmasını sağlıyor.

Tamamda WordPress’i hiç bilmeyen birisi nasıl öğrenebilir ve nereden başlamalı diye mi düşünüyorsunuz? WordPress öğrenmek için ihtiyacınız olan tüm video derslerini tek bir kursta topladık. Udemy’nin en popüler ‘’Wordpress Kursu’’ sayesinde Dünya’nın en çok tercih edilen CMS yani içerik yönetim sistemi WordPress’i baştan sona öğrenebilirsiniz. WordPress kurulumu, WordPress temelleri, WordPress SEO, WordPress eklentileri, WordPress tema tasarımı gibi ihtiyacınız olan her konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu kursa kısa bir süreliğine 359,99 TL yerine 24,99 TL’ye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bu linketıklamak yada Udemy.com’da A’dan Z’ye WordPress ve İnternet Sitesinden Para Kazanmak kursunu satın alırken UD2499 kupon kodunu kullanabilirsiniz.

Unutmayın WordPress ile hayalinizdeki; blog, haber, kurumsal veya e-ticaret sitelerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil, kurs esnasında, kurstan sonra, sitenizi açarken veya açtıktan sonra aklınıza takılan soruları sorular/özel mesaj kısımlarında sorabilirsiniz. Kurs sonunda ise Udemy onaylı WordPress Kurs Sertifikanızı portföyünüze ekleyebilirsiniz. Kursta görüşmek üzere kendinize iyi bakın..